• وبلاگ : سي و يك شب
 • يادداشت : چه کسي قلاده مي اندازد؟
 • نظرات : 0 خصوصي ، 8 عمومي
 • درب کنسرو بازکن برقی

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + حسين دسته باشي 

  سلام،ديشب طالبي آمده بود،هفت،نمي دونم ديدي يا نه؟بحث ش کمک مي کرد به قضاوت درست تر وبدون علايق شخصي در باره فيلم ش
  + محمدرضا 

  بي خيال مومن. اين برادر, کمدي اکشن تلويزيوني و احتمالا بفروش ساخته. خيلي جدي نگير. از نظر من اين فيلم, فقط "فحش" به وزارت اطلاعاته. و البته هتک حرمت اکبر هاشمي رفسنجاني.

  اندازه ي اينها همينه. حيفه حاتمي کيا و افخمي که واسه شون فيلم بسازن. کار اطلاعاتي يعني همين: مونيتوريگ بي بي سي! :)

  سلام دوست عزيز من کا مبيز هستم مدير وبلاک ستاره سهيل/ يک سال هم تمام شود ما هنوز در انتظار مولايمان اقا امام زمان هستم دوست عزيزم/ اگه توي مدت اگه پيامي زدم شما ازدست ناراحت شديد و يا عکس گذاشتم که باعث نارحتي شما شد به حرمت اقا امام زما ن خواهشمندم حلام کنيد. شايد توي سال جديد حضور نداشتم باشم/ اگه خوبي و بدي ديديد حلام کنيد/ اميدارم توي سال جديد هميشه پيروز و موفق باشيد/ راستي اگه حلام کردي بيا توي و بلام نظر بده و اگه حلام نکردي خوب کناهم انقدر زياد بود که لايق ببخش نبود ( کا مبيز منتظرت هستم توي و بلاکم....)

  + محمود 
  تنها خوري برادر؟!!
  سلام
  درست است که عده اي بيش از اندازه جريان مخالف را به همراهي با دشمن متهم ميکنند و اين فضا را در جهت نيل به سرکوب صداي مخالف ايجاد مي کنند اما
  نبايد از اصل وجود دشمن غافل شد و اينکه آنها از هر موقعيتي و لو به اندازه يک تجمع کوچک بهره برداري و سوء استفاده خواهند کرد چه رسد به اينکه اعتراض بخواهد در سطح وسيعي نمود داشته باشد.
  مشکل ما اين است که راهي براي بيان صداي مخالف وجود ندارد و تعريف نشده است و البته عده اي نمي خواهند چنين فضايي به وجود آيد تا رسواي جامعه نشوند.
  اما باز هم يادمان نرود که دشمنان ما توهم نيستند.
  شادباشي
  پاسخ

  وجود دشمن غيرقابل انکاره.اما تعريفي که از دشمن و روشهاي او مي شود هم بيش از آنکه با واقعيت سازگار باشد ،ساخته و پرداخته عده اي در داخل است تا به منافع شان برسند.

  سلام

  مگر فراستي تعريفش کرده است

  سلام

  من که فيلم را نديدم ولي مگر فراستي تعريفش را کرده است

  پاسخ

  بله عزيز در برنامه هفت جشنواره او و جيراني تعريف کردند و گفتند خوش ساخت بوده است