• وبلاگ : سي و يك شب
 • يادداشت : گازهاي سمي اطراف عاشورا
 • نظرات : 0 خصوصي ، 5 عمومي
 • ساعت دماسنج

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + نجوا 
  بعد هم راستش منم با جناب حسيني موافقم.
  دلم ميگيرد که هنوز هم مردممان انقدر احساسي اند...
  بيشتر هم دلم ميگيرد که حکومتيان ازين ابزار خوب بهره ميبرند و روي جيزي تمرکز ميکنند که بهتر تحريکمان کند، تازه مرحله به مرحله، از اموال بيت المال شروع ميکنند که اينها آسيب رساندند به مال تان، جواب لازم که نگرفتند ميروند سراغ اعتقادات، فيلم پاره شدن عکس امام نشان ميدهند و باز هم جواب لازم را نميگيرند، ميگذارند در نقطه اوج برسد و دست ميگذارند روي اسلام و امام ملت، مانور ميدهند و داد ميزنند و جواب هم ميگيرن البته.
  بعيد نميدونم اگه احياناً يه روزي اين هم جواب نميداد، سراغ خود خدا ميرفتن!
  خدا خودش ياري کند...
  + نجوا 
  سي سال است که درگيريم...
  سي سال است که نفهميديم راهکار اصلاح علت است...
  اصلاً
  مگر اصلاح هم معني ميدهد؟!؟
  "...نسل جديد روشهاي قديمي را نمي پذيرد و روز به روز بر تعداد روگردانان از اين روشها افزوده مي شود..."

  نميدونم چي بگم، اي کاش واقعا اينطوري باشه، امروز که تصاوير راهپيمايي را ديدم دلم گرفت، ظاهرا روشهاي قديمي هنوز هم جواب ميدهد، جمعيت قابل توجهي متاسفانه تبليغات را باور کردند و آمدند، صدا و سيما اين بار از امام حسين (ع) و کربلا مايه گذاشت، نامردها تمام سرمايه معنوي اين ملت را، امام حسين را براي اهدافشان خرج کردند، اي کاش...
  دلم خيلي گرفته، ديگر دست و دلم به نوشتن نمي رود...
  + ز 

  براتون متاسفم كه بر اشتباه خود پا فشاري ميكنيد

  همه مقصرند جز فتنه گران؟!!!!

  پاسخ

  تاسف از چي؟
  دوست گمنام من
  چند سال پيش حدود سالهاي 77 يا 78 يک بار آقاي ابراهيم يزدي رفته بود دانشگاه اميرکبير. بچه هاي انجمن اسلامي اونجا نماز جماعت ظهر و عصر رو به امامت ايشون خواندند. در نمازجمعه همان هفته آقاي جنتي -انگار که اينها چه معصيت کبيره اي مرتکب شده اند!- از اين کار کلي شاکي شده بود. آقاي ابراهيم يزدي هم يک جواب تاريخي به جنتي داد که هنوز هم که هنوزه يادم مونده. گفته بود: اين جواني که الان دانشجوست در دوران انقلاب و قبل از آن يا کودک بوده و يا هنوز به دنيا نيامده بود. هرچه باشد اين افراد دست پخت کار آنهايي هستند که در اين چند ساله بر اين مملکت حکومت مي کردند.